VOĽBY DO AS FF UKF: Vyhlásenie volieb do študentskej časti AS FF UKF

• 15. októbra 2024

VYHLÁSENIE  DOPLŇUJÚCICH VOLIEB

do študentskej časti Akademického senátu FF UKF v Nitre na funkčné obdobie od 1. 12. 2024 – 30. 11. 2025

V súlade so Zásadami volieb do AS FF UKF v Nitre schválenými 3. 4. 2023 predseda AS FF UKF
v Nitre, so súhlasom členov AS FF UKF v Nitre, vyhlasuje doplňujúce voľby na 3 členov do študentskej časti Akademického senátu Filozofickej fakulty UKF v Nitre.

Voľby sa uskutočnia dňa 25. 11. 2024 (pondelok)

Harmonogram volieb

15. 10. 2024 – vyhlásenie volieb

11. 2024 do 12, 00 hod. – uzávierka podávania návrhov na kandidátov

Neanonymné návrhy na členov AS FF UKF za študentskú časť môžu predkladať členovia študentskej časti akademickej obce FF UKF v Nitre na predpísanom tlačive elektronicky (mailom) prostredníctvom študentského emailového konta predsedníčke volebnej komisie Bc. Nikole Oravcovej (nikola.oravcova@student.ukf.sk) do 11. 11. 2024 (pondelok) do 12.00 hod. Návrh musí obsahovať potrebné osobné informácie o kandidátovi (meno a priezvisko, katedra alebo ústav, študijný odbor, stupeň štúdia, ročník štúdia, e-mailová adresa). Za člena študentskej časti AS FF UKF v Nitre môže byť zvolený iba študent FF UKF v Nitre (formulár návrhu TU).

Navrhnutí kandidáti budú následne oslovení predsedníčkou volebnej komisie, aby zaslali stručný životopis a písomný súhlas s kandidatúrou a so zverejnením osobných údajov uvedených v životopise.

1. 11. 2024 – zverejnenie volebnej listiny kandidátov

1. 11. 2024 – od 9,00 hod. – 14,00 hod. budú voľby prebiehať nasledovne:

1. vestibul budovy FF UKF na Štefánikovej 67
  2. vestibul budovy FF UKF na Hodžovej 1
  3. vestibul budovy Študentského domova UKF Nitra, ul. B. Slančíkovej 1

1. 11. 2024 – výsledky volieb budú zverejnené na oznamovacej tabuli FF UKF v Nitre a na webovej stránke FF UKF v Nitre.

Kontakt na predsedníčku volebnej komisie:

Bc. Nikola Oravcová – 1. roč. Mgr. (prekladateľstvo a tlmočníctvo anglický jazyk a kultúra a nemecký jazyk a kultúra)  nikola.oravcova@student.ukf.sk

Kontakt na členov volebnej komisie

Bc. Diana Dojčánová – 1. roč. Mgr. (politológia), diana.dojcanova@student.ukf.sk

Natália Šujanová – 2. roč. Bc. (politológia), natalia.sujanova@student.ukf.sk

Bc. Tomáš Kažimír – 1. roč. Mgr. (prekladateľstvo a tlmočníctvo anglický jazyk a kultúra a nemecký jazyk a kultúra), tomas.kazimir@student.ukf.sk

Tatiana Királová – 3. roč. Bc. (aplikovaná etika – etika riadenia ľudí a práce), tatiana.kiralova@student.ukf.sk

Diana Považanová – 3. roč. Bc. (učiteľstvo anglického a nemeckého jazyka), diana.povazanova@student.ukf.sk

V Nitre 15. 10. 2024     Mgr. Ervín Weiss, PhD., v.r.                                                                                                       predseda AS FF UKF v Nitre